Aktualności

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Marcinem Ciesielskim, autorem projektu nr 17 "Stop dyskryminacji Kutna - piękny skwer przed dworcem".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Kingą Kucharczyk, autorką projektu nr 20 "Sztuka Ulicy. Budowa ścianki pod graffiti".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Robertem Małachowskim, autorem projektu nr 1 "Łącząc pokolenia - od placu zabaw do siłowni plenerowej".
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Aleksandrą Dębską, autorką projektu nr 22 "Barnaba - sensoryczny plac zabaw"
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Ewą Chłopską-Wasielewską i Michałem Wasielewskim, którzy złożył w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim dwa projekty "Miasto w ruchu - CrossFIT Kutno Challenge" (projekt nr 15) i "ROSE RACE - ekstremalny bieg z przeszkodami" (projekt nr 16).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Patrycją Paluszkiewicz-Pietrzykowską, która złożyła w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt "Siłownia plenerowa na Tarnowskiego (przy Orliku SP nr 1)" (projekt nr 6).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Haliną Głogozą, która złożyła w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt „Drzewa dla Kutna” (projekt nr 11).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Łukaszem Gajewskim, który złożył w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt „Poprawa funkcjonalności i bezpieczeństwa kutnowskich dróg rowerowych” (projekt nr 8).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Markiem Kurnatowskim, autorem dwóch projektów "Koncerty rockowe-klubowe w Moto Pubie" (projekt nr 29) i "Festiwal Rockowy" (projekt nr 30).
więcej »
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Arkadiuszem Jeziorskim, który złożył w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim projekt „Róża na Mikrofonie” RapFestiwal Kutno (projekt nr 21).
więcej »
W głosowaniu, które odbędzie się w dniach 1-9 października, mieszkańcy miasta wybiorą spośród 26 projektów. Poniżej aktualne kosztorysy.
więcej »
Zespół ds. Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego zarekomendował do głosowania 26 projektów. Prezydent Miasta Kutna zatwierdził te projekty. Mieszkańcy mogą zapoznać się z projektami.
więcej »
Serdecznie zapraszamy projektodawców do udziału w spotkaniu Zespołu ds. Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego, które odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali 403 w Urzędzie Miasta (pl. marsz. J. Piłsudskiego 18).
więcej »
Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt i wykonanie muralu o tematyce "Żołnierze Wyklęci". Mural zostanie zrealizowany w ramach projektu „Patriotyczna renowacja – odnowienie ściany przy ul. Miłej poprzez wykonanie muralu patriotycznego”, który wygrał w Kutnowskim Budżecie ...
więcej »
Do końca czerwca mieszkańcy Kutna mogli składać projekty w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W tegorocznej edycji złożono 31 projektów. 1/3 złożonych wniosków to tzw. projekty małe, których koszt realizacji nie przekracza 25 tys. zł.
więcej »
Jeszcze tylko przez trzy dni można składać projekty do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego - na wnioski czekamy do 30 czerwca.
więcej »
W poniedziałek, 13 czerwca, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbył się Maraton Pisania Projektów w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim.
więcej »
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do miejskiej biblioteki na Maraton Pisania Projektów 13 czerwca (poniedziałek) w godzinach 10:00-20:00.
więcej »
Tu znajdziesz formularz zgłaszania projektu do tegorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Przez cały czerwiec, w każdy poniedziałek i środę, pracownicy Urzędu Miasto Kutno pomagają mieszkańcom w napisaniu projektu do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do pokoju 410 w godzinach 15:30-18:00.
więcej »
pozostałe aktualności »