Aktualności

Serdecznie zapraszamy projektodawców do udziału w spotkaniu Zespołu ds. Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego, które odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 16:00 w sali 403 w Urzędzie Miasta (pl. marsz. J. Piłsudskiego 18).
więcej »
Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt i wykonanie muralu o tematyce "Żołnierze Wyklęci". Mural zostanie zrealizowany w ramach projektu „Patriotyczna renowacja – odnowienie ściany przy ul. Miłej poprzez wykonanie muralu patriotycznego”, który wygrał w Kutnowskim Budżecie ...
więcej »
Do końca czerwca mieszkańcy Kutna mogli składać projekty w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim. W tegorocznej edycji złożono 31 projektów. 1/3 złożonych wniosków to tzw. projekty małe, których koszt realizacji nie przekracza 25 tys. zł.
więcej »
Jeszcze tylko przez trzy dni można składać projekty do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego - na wnioski czekamy do 30 czerwca.
więcej »
W poniedziałek, 13 czerwca, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Kutnie odbył się Maraton Pisania Projektów w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim.
więcej »
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do miejskiej biblioteki na Maraton Pisania Projektów 13 czerwca (poniedziałek) w godzinach 10:00-20:00.
więcej »
Tu znajdziesz formularz zgłaszania projektu do tegorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Przez cały czerwiec, w każdy poniedziałek i środę, pracownicy Urzędu Miasto Kutno pomagają mieszkańcom w napisaniu projektu do Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do pokoju 410 w godzinach 15:30-18:00.
więcej »
Rusza realizacja projektu „Patriotyczna renowacja – odnowienie ściany przy ul. Miłej poprzez wykonanie muralu patriotycznego”. Pierwszym etapem realizacji tego zadania jest wybranie tematyki muralu. Zapraszamy mieszkańców miasta do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych ...
więcej »
Z dniem 1 maja ruszyła trzecia edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Przez najbliższe dwa miesiące, do 30 czerwca, można składać propozycje projektów do realizacji.
więcej »
Serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z prezentacją Dariusza Kraszewskiego, który wystąpił podczas Konferencji zamykającej projekt "Budżet partycypacyjny w Kutnie".
więcej »
Dziękujemy...i zapraszamy na więcej! Już 1 maja rusza III edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Serdecznie dziękujemy za obecność i gorąco zachęcamy do udział w zbliżającej się wielkimi krokami III edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy również na fotorelację z wczorajszej konferencji.
więcej »
Za nami kolejne Miniseminarium. Spotkanie z Anną Dyderską i Katarzyną Książczak okazało się bardzo owocne. Zobaczcie jakie pomysły zrodziły się w naszych głowach:)
więcej »
Spotykamy się 31 marca o godzinie 16:00 w Kutnowskim Domu Kultury. Do zobaczenia!
więcej »
Serdecznie zapraszamy Was 8 kwietnia 2016 r., w godz. 10:00-14:00 do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na KONFERENCJĘ zamykającą projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie”
więcej »
W swoim zarządzeniu Prezydent Miasta Kutno określił zasady i tryb realizacji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2016 rok. Po konsultacjach z mieszkańcami wprowadzono kilka istotnych zmian.
więcej »
26.01.2016 roku spotkaliśmy się, by omówić ostatnie poprawki do zasad Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.
więcej »
Serdecznie dziękujemy za to, że zechcieli Państwa się z nami spotkać i podyskutować o tym, jak było w ubiegłym roku i co zrobić, by kolejna edycja była bardziej klarowna, obywatelska i dawała równe szanse wszystkim mieszkańcom.
więcej »
Termin: 15.01.2016 godz. 16:00 Miejsce: sala konferencyjna (I piętro), Kutnowski Dom Kultury Serdecznie zapraszamy!
więcej »
pozostałe aktualności »